پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Benky Industrial Co., Ltd. 86-0755-29820527-888 marketing@cnbenky.com

لوازم یدکی مبلمان اداری

پد مانیتور بازوهای چرخشی صندلی اداری یدکی قسمت بازو گردان پلاستیکی گیمر سایر مبلمان سازنده قطعات صندلی فولادی.

قیمت دریافت کنید
کیفیت لوازم یدکی مبلمان اداری سرویس
خانه - خدمات - لوازم یدکی مبلمان اداری

لوازم یدکی مبلمان اداری

OEM لوازم جانبی سخت افزاری مختلف میز ریخته گری دایکاست، بازوی مانیتور، پایه مبل، پایه های صندلی اداری، میزهای صندلی بار، میزها و صندلی های ناهارخوری، اتصالات همه کاره مبل و سایر محصولات سخت افزاری را تولید می کند.

شرکت Benky در پایگاه تولید بزرگ چین - شنژن واقع شده است.ما متعهد به تحقیق و توسعه، طراحی، تولید سخت افزار مبلمان اداری هستیم.ما در زمینه تولید و فروش انواع لوازم جانبی سخت افزاری میز ریخته گری سطح بالا، بازوی مانیتور، پایه مبل، پایه صندلی اداری، میز صندلی بار، میز و صندلی ناهارخوری، اتصالات همه کاره مبل و سایر محصولات سخت افزاری متعدد مشغول هستیم. ما برای کمال و خدمت صادقانه تلاش کرده ایم.ما در راستای ایده مدیریت "مشتری اول، کیفیت اول، صادق و وفادار بودن" هستیم و حمایت و اعتماد مشتریان داخلی و خارجی را جلب می کنیم.محصولات ما در سراسر جهان فروخته شده است.ما از شما استقبال می کنیم که هر زمان خواستید تماس بگیرید و از کارخانه ما دیدن کنید. لوازم جانبی میز.

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.