پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Benky Industrial Co., Ltd. 86-0755-29820527-888 marketing@cnbenky.com

اخبار

قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - Benky Industrial سال نو را به شما تبریک می گوید!

Benky Industrial سال نو را به شما تبریک می گوید!

January 25, 2020

 

دوستان عزیز از همه اقشار:


سال نو مبارک !سلام صمیمانه و تشکر صمیمانه خود را از طریق وب سایت خود با قلبی سپاسگزار به شما تقدیم می کنیم!از حمایت و محبت شما نسبت به ما در این سال سپاسگزاریم که باعث پیشرفت و توسعه مداوم تجارت ما شده است.


آب آشامیدنی سیوان، می دانیم که هر پیشرفت و موفقیت صنعت بنکی از توجه، اعتماد، حمایت و مشارکت شما جدایی ناپذیر است.درک و اعتماد شما نیروی محرکه قوی برای پیشرفت ما است.در مسیر توسعه صنعتی بنکی، قدرت بی نظیری به ما بخشیده اید.با توجه و حمایت فراوان شما و تلاش مجدانه تمامی پرسنل خود، با محصولات باکیفیت و شهرت خوب خود یکی پس از دیگری به نتایج عالی دست یافته ایم.با نزدیک شدن به سال نو چینی، از حمایت و محبت شما نسبت به ما در روزهای گذشته سپاسگزاریم!


در سال جدید، همه کارکنان صنعت بنکی به کار سخت، توسعه و نوآوری و ایجاد ارزش پایدار برای همه بخش‌های جامعه، مشتریان و دوستان جدید و قدیمی ادامه خواهند داد.در عین حال، امیدوارم که بتوانید به حمایت و کمک ما ادامه دهید و امیدوارم بتوانیم با هم برای ایجاد درخشان همکاری کنیم!

در پایان برای شما و خانواده تان در سال موش صحرایی در سال 2020 آرزوی سلامتی دارم!تجارت در حال رونق است!باشد که همه چیز با شما خوب باشد!!