پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shenzhen Benky Industrial Co., Ltd. 86-0755-29820527-888 marketing@cnbenky.com

اخبار

قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - Benky در سال 2019 برنده تامین کننده عالی پلی تکنیک Huachuang شد

Benky در سال 2019 برنده تامین کننده عالی پلی تکنیک Huachuang شد

January 4, 2020

در صبح 4 ژانویه 2020، کنفرانس سالانه تامین کنندگان 2019 موسسه فناوری پکن Huachuang شریک ما در پکن برگزار شد.این کنفرانس با موضوع «کار با هم، ایجاد آینده با هم»، تامین کنندگان خود را در این صنعت انتخاب و تقدیر کرد.Benky به دلیل کیفیت عالی محصول و خدمات خود مورد تحسین شرکا قرار گرفت و جایزه "بهبود کیفیت تامین کننده عالی 2019 پلی تکنیک Huachuang" را دریافت کرد. پنگ رئیس گروه Benky و معاون رئیس تو برای شرکت در کنفرانس دعوت شدند.

آخرین اخبار شرکت Benky در سال 2019 برنده تامین کننده عالی پلی تکنیک Huachuang شد  0

به‌عنوان یک شریک استراتژیک بلندمدت، ارائه خدمات و ریخته‌گری با کیفیت بالا به مشتریان چشم‌انداز تغییرناپذیر بلندمدت بنکی است.از زمان دستیابی به همکاری استراتژیک در سال 2013، بنکی همواره به روحیه صداقت و همکاری دوستانه پایبند بوده، کیفیت محصولات را به شدت کنترل می‌کند و خدمات حرفه‌ای را در تمامی لینک‌ها از پیش‌فروش، اواسط فروش تا پس از فروش، و برای بسیاری از پروژه های اصلی خود ریخته گری با کیفیت بالا را فراهم می کند.برنامه.جایزه "تامین کننده عالی" این بار به طور کامل نشان دهنده اعتماد و تاکید پلی تکنیک Huachuang برای برتری است.

آخرین اخبار شرکت Benky در سال 2019 برنده تامین کننده عالی پلی تکنیک Huachuang شد  1

در آینده، Benky Industry مانند همیشه راه حل های ریخته گری با کیفیت بالا را برای شرکای خود از جمله R&D Huachuang ارائه خواهد کرد و از مزایای جامع Benky در تحقیق و توسعه فناوری، کیفیت محصول، سیستم خدمات و نوآوری مفهومی و غیره بهره خواهد برد. برای تجارت هر دو طرفپایداری انگیزه قوی ایجاد می کند!